Kukkonia

NAŠA ZLATÁ ZÁHRADA

Kukkonia Garden

Naše sady a záhrady patria do takzvanej integrovanej produkcie, čo znamená, že používame len nevyhnutné prídavky chémie pre zabezpečenie úrody a ich druhy a množstvá prísne kontrolujeme.

Žitný ostrov, alebo ako túto oblasť oddávna nazývajú miestni obyvatelia – Kukkonia, patrí medzi najúrodnejšie a najslnečnejšie oblasti Slovenska.

Práve tu sa výnimočne darí ovociu a zelenine. V obci Vrakúň pri Dunajskej Strede pestujeme jablká, slivky, broskyňe, koreňovú zeleninu, paradajky, papriku, tekvice, zemiaky a cesnak.

Kukkonia zo Žitného ostrova

Úrodná zem a ideálne podmienky pre poľnohospodárstvo

REGIONÁLNA ZNAČKA Kukkonia sa zrodila z lásky k Žitnému ostrovu. Pevne stojí na úrodnej zemi v objatí Dunaja. Zakladá na úspešnej poľnohospodárskej tradícii v pulze súčasnej doby.


ŠIROKÉ PORTFÓLIO Kukkonia produktov sa špecializuje na mliečne výrobky, mäsové výrobky a výrobky z ovocia a zeleniny. Naším poslaním je priniesť vyváženú produktovú ponuku z darov našej zeme.


AKTÍVNY ŽIVOT V REGIÓNE KUKKONIA okrem potravinárskej výroby je aktívna aj v oblasti kultúry, ekológie, športu a turizmu. Sledujte nás na www.kukkonia.sk

Remeslá pestujeme v troch odvetviach


Záleží nám na tom, aby bol príbeh našich produktov úprimný a jasný. Vyhýbame sa akýmkoľvek
konzervantom alebo umelým farbivám. Využívame kvalitné lokálne zdroje na mliečne a mäsové produkty,
ako aj na výrobky z ovocia a zeleniny, ktorých pôvod siaha do sadov a záhrad na Žitnom ostrove.

 
parallax background

E-SHOP - Spoznajte naše produkty

Kukkonia výrobky nájdete v reťazcoch a miestnych potravinách, radi vám ich však donesieme až k vám domov.